kremnické gagy 2022
kylovac gagy 2022

Kremnické gagy 2022

Európsky Festival humoru a satiry Kremnické gagy je originálne medzinárodné kultúrne podujatie s dlhoročnou tradíciou. Vznikol a realizuje sa od roku 1981 v krásnom historickom meste Kremnica, v geografickom strede Európy. Počas posledného augustového víkendu vyhľadáva a následne uvádza inšpiratívne diela či výkony umelcov z celého sveta. Cieľom festivalu je monitorovanie domácej a zahraničnej tvorby, výsledkom ktorej je multižánrová prehliadka umeleckého programu s dôrazom na humor, satiru a kultivovanú zábavu. Gagy oceňujú prostredníctvom Akadémie humoru najlepšie umenie daného festivalového ročníka prestížnou cenou Zlatý gunár. Rovnako poukazuje aj na aktuálne dianie v spoločnosti a udeľuje anticenu Trafená hus za niečo, nad čím aj humoristom rozum zastane. Súčasťou festivalu je tiež populárna expozícia Múzea gýča, ale aj unikátna Ulička slávnych nosov, v ktorej sú umiestnené reliéfy osobností so zmyslom pre humor, ktorí už nie sú medzi nami.
    

Kremnické Gagy 2022

Európsky Festival humoru a satiry Kremnické gagy je originálne medzinárodné kultúrne podujatie s dlhoročnou tradíciou. Vznikol a realizuje sa od roku 1981 v krásnom historickom meste Kremnica, v geografickom strede Európy. Počas posledného augustového víkendu vyhľadáva a následne uvádza inšpiratívne diela či výkony umelcov z celého sveta. Cieľom festivalu je monitorovanie domácej a zahraničnej tvorby, výsledkom ktorej je multižánrová prehliadka umeleckého programu s dôrazom na humor, satiru a kultivovanú zábavu. Gagy oceňujú prostredníctvom Akadémie humoru najlepšie umenie daného festivalového ročníka prestížnou cenou Zlatý gunár. Rovnako poukazuje aj na aktuálne dianie v spoločnosti a udeľuje anticenu Trafená hus za niečo, nad čím aj humoristom rozum zastane. Súčasťou festivalu je tiež populárna expozícia Múzea gýča, ale aj unikátna Ulička slávnych nosov, v ktorej sú umiestnené reliéfy osobností so zmyslom pre humor, ktorí už nie sú medzi nami.
    

PROGRAM

pripravujeme - zverejníme 1.júla 2022

13:00 – 13:30

VSTUP VOĽNÝ

Otvorenie festivalu – úvodný mini ceremoniál

Areál Mestského hradu, Banícka bašta, Zámocké námestie

14:00 – 14:30

VSTUP VOĽNÝ

Vernisáž – medzinárodnej a slovenskej karikatúry (SK, CZ, PL, HU, UA, AT)

Prehliadka tvorby karikaturistov zo všetkých susedných krajín

Galéria NBS – Múzeum mincí a medailí, Štefánikovo námestie

14:30 – 15:00

Espuma Bruma: Rodando (AG)

Pouličný cirkus a klauniáda z Latinskej Ameriky

Cirkusová scéna Floren – Štefánikovo námestie

14:30 - 15:00

Feet Theater Company: La Danse du pied (IT)

Divadlo, ktoré sa hrá iba nohami

Mestské kultúrne stredisko, Ul. P. Križku

14:30 – 16:00

VSTUP VOĽNÝ

Workshop: Fľak (SK)

Workshop kreslenia a tvorby komiksov

Balkón Múzea mincí a medailí, Štefánikovo námestie

15:00 – 15:45

NevaDivadlo: Cestoviny s vajcom (SK)

Autorská rozprávka na motívy obľúbeného príbehu o vajci, ktoré išlo na vandrovku

Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

15:00 – 16:00

VSTUP VOĽNÝ

Theater Kukulu: Cartoon Kartoon (SK, BE)

Bábkové divadielko v kartónovej krabici pre jedného diváka

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

15:00 - 15:30

VSTUP VOĽNÝ

Harry Teater: Papilio (SK)

Chodúľové divadlo

Štefánikovo námestie

15:30 – 16:05

Acrobuffos: Waterbombs (USA)

Interaktívna show s vodou a balónmi

Cirkusová scéna Floren – Štefánikovo námestie

16:00 - 16:30

Feet Theater Company: La Danse du pied (IT)

Divadlo, ktoré sa hrá iba nohami

Mestské kultúrne stredisko, Ul. P. Križku

16:10 - 16:50

VSTUP VOĽNÝ

Balaton 1982 (SK, CZ, PL, HU)

Pouličná show na vodnom bicykli

Mestský úrad, Štefánikovo námestie

16:30 - 18:00

VSTUP VOĽNÝ

Workshop: Papieroví cirkusanti (SK)

Tvorivé aktivity s papierom a s nožnicami

Balkón Múzea mincí a medailí, Štefánikovo námestie

17:00 – 18:00

VSTUP VOĽNÝ

Theater Kukulu: Cartoon Kartoon (SK, BE)

Bábkové divadielko v kartónovej krabici pre jedného diváka

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

17:00 – 18:10

Visegrad Kabaret (SK, CZ, PL, HU, UA, AT)

Originálny večer susedov – 20 zabávačov na jednom pódiu

Šapitó Európa, Zámocké námestie

17:00 - 17:45

VSTUP VOĽNÝ

Divadlo Š.E.M.: Morkadella (SK)

Pouličná estráda podivuhodných vtákov

Štefánikovo námestie

17:30 - 18:30

VSTUP VOĽNÝ

Daniel Haas Kianička: Humor a zábava v dejinách Kremnice (SK)

Jedinečná prednáška známeho kremnického historika

Foyer – Kina Akropola, Ul. P. Križku

18:00 – 19:10

Divadlo RosART: O.Y.E.P. (SK)

Komédia o dvoch manželských pároch a hľadaní pravdy

Mestské kultúrne stredisko, Ul. P. Križku

18:30 – 19:30

Ha & Ha - Havran – Hajdu (SK)

Nová talkshow Michala Havrana, Adyho Hajdu a hostí 

Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

18:30 - 18:40

VSTUP VOĽNÝ

Mesebolt Bábszinhás: Mini Puppet Show

Malé divadielko s veľkými bábkami

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

18:30 - 19:10

VSTUP VOĽNÝ

El Diaborelo: Diabolissimo (AT)

Pouličná žonglérska show

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

19:00 - 20:30

Divadlo Part of Art: Zoznamka

Autorská komédia Oľgy Belešovej a Romana Pomajba

Kino Akropola, Ul. P. Križku

19:00 – 19:45

VSTUP VOĽNÝ

Bratři v tricku: Bežkárska odysea (CZ)

Dvaja bežkári stratení v čase dole námestím

Mestský úrad, Štefánikovo námestie

19:30 – 19:50

VSTUP VOĽNÝ

Méhek – Bees - Včely na ulici (HU)

Malá hudobná recesia pre večerným koncertom 

Štefánikovo námestie

20:00 – 20:30

VSTUP VOĽNÝ

Kronerová číta Lasicu (SK)

Čítanie Zuzany Krónerovej z textov Milana Lasicu

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

20:15 – 21:00

VSTUP VOĽNÝ

Divadlo Š.E.M.: Morkadella (SK)

Pouličná estráda podivuhodných vtákov

Štefánikovo námestie

21:00 – 21:40

VSTUP VOĽNÝ

Anastasija Melencova (UA)

Animácie z piesku

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

21:00 – 23:20

Studio Ypsilon: Vratká prkna (CZ)

Komédia z divadelného prostredia v hlavnej úlohe s Jiřím Lábusom

Šapitó Európa, Zámocké námestie

21:00 – 22:00

Koncert: Méhek (HU)

Bláznivý koncert usilovných včiel, ktoré sa neboja hrať na hocičom

Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

22:00 – 23:00

Filip Teller: Možná, že to znáte (CZ)

Hudobná stand up comedy show o záležitostiach všedných dní

Kino Akropola, Ul. P. Križku

22:00 – 22:30

VSTUP VOĽNÝ

Fire Breathing Show (PL)

Ohňová show

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

23:45 – 02:15

Malalata párty (SK)

Fúzia balkan beats, gypsy music, reggae a world music

Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

 

22:30 – 23:30

Koncert Vec a Hudák (SK)

Netradičná fúzia rapera s komikom na jednom hudobnom pódiu

Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

 

10:00 – 10:50

Morgonrock: Lovec plastov Zero waste (SK)

Dobrodružná bábková hra o spotrebiteľskej zodpovednosti

Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

10:00 – 11:00

VSTUP VOĽNÝ

Theater Kukulu: Cartoon Kartoon (SK)

Bábkové divadielko v kartónovej krabici pre jedného diváka

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

10:30 – 11:00

VSTUP VOĽNÝ

Harry Teater: Papilio (SK)

Chodúľové divadlo

Štefánikovo námestie

10:30 – 11:00

Feet Theater Company: La Danse du pied (IT)

Divadlo, ktoré sa hrá iba nohami

Mestské kultúrne stredisko, Ul. P. Križku

11:00 – 12:00

Bratři v tricku: Bratří speciál (CZ)

Žonglérske miniatúry a kabaretný prierez čísiel slávnej žonglérskej dvojice 

Šapitó Európa, Zámocké námestie

11:00 – 11:35

Acrobuffos: Waterbombs (USA)

Interaktívna klauniáda s vodou a balónmi

Cirkusová scéna Floren – Štefánikovo námestie

11:00 – 12:30

VSTUP VOĽNÝ

Workshop: Papieroví cirkusanti (SK)

Tvorivé aktivity s papierom a nožnicami

Balkón Múzea mincí a medailí, Štefánikovo námestie

11:30 – 11:40

VSTUP VOĽNÝ

Mesebolt Bábszinhás: Mini Puppet Show

Malé divadielko s veľkými bábkami

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

11:30 – 12:00

VSTUP VOĽNÝ

Fire Breathing Show (PL)

Ohňová show

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

12:00 – 12:25

Flying Freaks: Battle of the Year (AT)

Pouličná akrobacia a parkour

Cirkusová scéna Floren – Štefánikovo námestie

12:00 – 13:00

VSTUP VOĽNÝ

Theater Kukulu: Cartoon Kartoon (SK, BE)

Bábkové divadielko v kartónovej krabici pre jedného diváka

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

12:00 – 12:45

VSTUP VOĽNÝ

Divadlo Š.E.M.: Morkadella (SK)

Pouličná estráda podivuhodných vtákov

Štefánikovo námestie

12:30 – 12:45

VSTUP VOĽNÝ

Foot Juggle Show (UA)

Pouličná žonglérska show

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

12:30 – 13:20

LoKvar: Matej a čerti (CZ)

Marionetová komédia na motívy klasickej ľudovej rozprávky

Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

12:30 – 13:20

Czaba Méhes: PantoMIX (HU)

Skvelý mím, zabávač, mix gagov a modernej klauniády

Kino Akropola, Ul. P. Križku

13:00 – 14:30

Divadlo Artefakt: Riddikulus! (SK)

Paródia na Harryho Pottera 

Mestské kultúrne stredisko, Ul. P. Križku

13:00 – 14:30

VSTUP VOĽNÝ

Workshop: Fľak (SK)

Workshop kreslenia a tvorby komiksov

Balkón Múzea mincí a medailí, Štefánikovo námestie

14:00 – 14:30

Espuma Bruma: Rodando (AG)

Pouličný cirkus a klauniáda z Latinskej Ameriky

Cirkusová scéna Floren – Štefánikovo námestie

14:00 – 15:00

VSTUP VOĽNÝ

Improkarikatúra (EU)

Improvizované kreslenie prítomných karikaturistov na tému Susedia

Súkromná škola úžitkového výtvarníctva, Ul. P. Križku

14:30 – 15:30

Zlaté časy Milana Lasicu (SK)

Spomienkový program Eleny Vacvalovej a hostí na legendárneho humoristu

Šapitó Európa, Zámocké námestie

14:00 – 14:45

VSTUP VOĽNÝ

Foot Juggle Show (UA)

Pouličná žonglérska show

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

14:30 – 14:40

VSTUP VOĽNÝ

Mesebolt Bábszinhás: Mini Puppet Show

Malé divadielko s veľkými bábkami

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

15:00 – 15:40

VSTUP VOĽNÝ

El Diaborelo: Diabolissimo (AT)

Pouličná žonglérska show

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

15:00 – 15:45

VSTUP VOĽNÝ

Divadlo Š.E.M.: Morkadella

Pouličná estráda podivuhodných vtákov

Štefánikovo námestie

15:00 – 16:30

VSTUP VOĽNÝ

Workshop: Papieroví cirkusanti

Tvorivé aktivity s papierom a nožnicami

Balkón Múzea mincí a medailí, Štefánikovo námestie

15:30 – 16:20

Cirkus Jinak: On the Road (CZ)

Pouličný nový cirkus a akrobatická show

Cirkusová scéna Floren – Štefánikovo námestie

15:45 – 16:00

VSTUP VOĽNÝ

Foot Juggle Show (UA)

Pouličná žonglérska show

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

16:00 – 17:45

Divadlo Astorka: Halpern a Johnson (SK)

Brilantná komédia o jednom tajomstve s Milanom Kňažkom a Vladom Černým

Kino Akropola, Ul. P. Križku

16:00 – 16:45

VSTUP VOĽNÝ

Bratři v tricku: Bežkárska odysea (CZ)

Dvaja bežkári stratení v čase dole námestím

Mestský úrad, Štefánikovo námestie

16:00 – 16:30

VSTUP VOĽNÝ

Nos slávneho humoristu (SK)

Odhalenie umeleckého reliéfu a pocta pre Milana Lasicu

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

16:30 – 17:00

VSTUP VOĽNÝ

Harry Teater: Papilio (SK)

Chodúľové divadlo

Štefánikovo námestie

17:00 – 18:00

GAGY Stand up Comedy (SK)

Simona Salátová, Tomáš Hudák, Gabo Žifčák a Joe Trendy

Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

17:00 – 18:00

VSTUP VOĽNÝ

Theater Kukulu: Cartoon Kartoon

Bábkové divadielko v kartónovej krabici pre jedného diváka

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

17:00 – 17:40

VSTUP VOĽNÝ

Balaton 1982 (SK, CZ, PL, HU)

Pouličná show na vodnom bicykli

Nádvorie kina Akropola, Ul. P. Križku

17:45 – 18:45

VSTUP VOĽNÝ

Balaton 1982 – diskusia (V4)

Dovolenkovanie u susedov v rokoch osemdesiatych

Foyer – Kina Akropola, Ul. P. Križku

17:00 – 18:30

VSTUP VOĽNÝ

Workshop: Fľak (SK)

Workshop kreslenia a tvorby komiksov

Balkón Múzea mincí a medailí, Štefánikovo námestie

18:00 – 19:00

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského: Postaraj sa! (SK)

Veselé i vážne príhody barového muzikanta na materskej dovolenke

Mestské kultúrne stredisko, Ul. P. Križku

17:30 – 18:05

Acrobuffos: Waterbombs (USA)

Interaktívna klauniáda s vodou a balónmi

Cirkusová scéna Floren – Štefánikovo námestie

18:30 – 19:10

VSTUP VOĽNÝ

El Diaborelo: Diabolissimo (AT)

Pouličná žonglérska show

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

18:30 – 19:00

Espuma Bruma: Rodando (AG)

Pouličný cirkus a klauniáda z Latinskej Ameriky

Cirkusová scéna Floren – Štefánikovo námestie

 

19:00 – 20:00

Koncert hudby z komédií (SK)

Legendárne filmové hity zo známych komédií v originálnom programe

Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

19:15 – 19:30

VSTUP VOĽNÝ

Foot Juggle Show (UA)

Pouličná show na trampolíne 

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

19:15 – 19:40

Flying Freaks: Battle of the Year (AT)

Pouličná akrobacia a parkour 

Cirkusová scéna Floren – Štefánikovo námestie

19:30 – 20:40

Ireneusz Krosny: Point of View (PL)

Masterclass a legenda svetovej pantomímy 

Kino Akropola, Ul. P. Križku

 

20:00 – 20:30

VSTUP VOĽNÝ

Kemka číta Lasicu (SK)

Juraj Kemka číta texty Milana Lasicu

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

 

20:15 – 21:00

VSTUP VOĽNÝ

Divadlo Š.E.M.: Morkadella (SK)

Pouličná estráda podivuhodných vtákov

Štefánikovo námestie

 

 

21:00 – 21:40

VSTUP VOĽNÝ

Anastasija Melencova (UA)

Animácie z piesku

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

 

 

21:00 – 22:15

Orthemis orchestra: Concerto a Tempo d´Umore (ESP)

Spojenie špičkovej filharmónie a originálnych gagov

Šapitó Európa, Zámocké námestie

 

 

 

22:00 – 22:30

VSTUP VOĽNÝ

Fire Breathing Show (PL)

Ohňová show

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

 

 

 

22:30 – 23:30

Musica Vista: Klezmer Projekt (SK)

Veselý klezmer koncert

Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

23:45 – 02:00

Blikajúci dychový hudobný systém (SK)

Autentická tancovačka a mix hudobných štýlov 

Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

10:00 – 10:45

Divadlo pod balkónom: Fónka a Tónka z Gramofónie (SK)

Malý muzikál o časostroji a gramostroji

Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

10:00 – 11:30

VSTUP VOĽNÝ

Workshop: Fľak (SK)

Workshop kreslenia a tvorby komiksov

Balkón Múzea mincí a medailí, Štefánikovo námestie

10:30 – 11:00

Espuma Bruma: Rodando (AG)

Pouličný cirkus a klauniáda z Latinskej Ameriky

Cirkusová scéna Floren – Štefánikovo námestie

10:00 – 10:15

VSTUP VOĽNÝ

Foot Juggle Show (UA)

Pouličná žonglérska show 

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

11:00 – 11:40

Mesebolt Bábszínház: Paper magic (HU)

Hravá rozprávka pre najmenších 

Kino Akropola, Ul. P. Križku

11:00 – 11:30

Feet Theater Company: La Danse du pied (IT)

Divadlo, ktoré sa hrá iba nohami

Mestské kultúrne stredisko, Ul. P. Križku

11:00 – 12:00

SKeCZ: prvá slovensko-česká improshow (SK, CZ)

Pohár improvízacie je späť v podaní improvizátorov z Čiech a Slovenska

Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

11:00 – 11:45

VSTUP VOĽNÝ

Bratři v tricku: Bežkárska odysea (CZ)

Dvaja bežkári stratení v čase dole námestím

Mestský úrad, Štefánikovo námestie

11:00 – 12:00

VSTUP VOĽNÝ

Theater Kukulu: Cartoon Kartoon (SK, BE)

Bábkové divadielko v kartónovej krabici pre jedného diváka

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

11:30 – 11:45

VSTUP VOĽNÝ

Foot Juggle Show (UA)

Pouličná žonglérska show

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

12:00 – 12:30

VSTUP VOĽNÝ

Harry Teater: Papilio (SK)

Chodúľové divadlo

Štefánikovo námestie

12:00 – 13:30

VSTUP VOĽNÝ

Workshop: Papieroví cirkusanti (SK)

Tvorivé aktivity s papierom a nožnicami

Balkón Múzea mincí a medailí, Štefánikovo námestie

12:30 – 14:50

Radošinské naivné divadlo: Spev kohúta (SK)

Nová komédia Stanislava Štepku zo susedského prostredia

Šapitó Európa, Zámocké námestie

13:00 – 13:45

VSTUP VOĽNÝ

Divadlo Š.E.M.: Morkadella (SK)

Pouličná estráda podivuhodných vtákov

Štefánikovo námestie

13:00 – 13:35

Acrobuffos: Waterbombs (USA)

Interaktívna klauniáda s vodou a balónmi

Cirkusová scéna Floren – Štefánikovo námestie

13:00 – 13:30

Feet Theater Company: La Danse du pied (IT)

Divadlo, ktoré sa hrá iba nohami

Mestské kultúrne stredisko, Ul. P. Križku

14:00 – 14:50

Bratři v tricku: Hra o trůn (CZ)

Toaletná rozprávka na malú i veľkú  

Kino Akropola, Ul. P. Križku

14:00 – 14:40

VSTUP VOĽNÝ

El Diaborelo: Diabolissimo (AT)

Pouličná žonglérska show

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

14:00 – 15:00

VSTUP VOĽNÝ

Theater Kukulu: Cartoon Kartoon (SK, BE)

Bábkové divadielko v kartónovej krabici pre jedného diváka

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

14:00 – 15:30

VSTUP VOĽNÝ

Workshop: Fľak (SK)

Workshop kreslenia a tvorby komiksov

Balkón Múzea mincí a medailí, Štefánikovo námestie

14:30 – 15:00

Espuma Bruma: Rodando (AG)

Pouličný cirkus a klauniáda z Latinskej Ameriky

Cirkusová scéna Floren – Štefánikovo námestie

15:00 – 15:55

Divadlo Jána Palárika: Ako sa hus vyparádila (SK)

Rozprávka o tom aké dôležité je byť sám sebou

Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

15:00 – 15:45

VSTUP VOĽNÝ

Divadlo Š.E.M.: Morkadella (SK)

Pouličná estráda podivuhodných vtákov

Štefánikovo námestie

16:00 – 16:50

Cirkus Jinak: On the Road (CZ)

Pouličné akrobatické predstavenie

Cirkusová scéna Floren – Štefánikovo námestie

16:00 – 16:30

Feet Theater Company: La Danse du pied (IT)

Divadlo, ktoré sa hrá iba nohami

Mestské kultúrne stredisko, Ul. P. Križku

16:00 – 17:00

VSTUP VOĽNÝ

Theater Kukulu: Cartoon Kartoon (SK, BE)

Bábkové divadielko v kartónovej krabici pre jedného diváka

Nádvorie Uličky slávnych nosov, Ul. J. Kollára

17:00 – 17:45

VSTUP VOĽNÝ

Divadlo Š.E.M.: Morkadella (SK)

Pouličná estráda podivuhodných vtákov

Štefánikovo námestie

 

16:30 – 17:00

VSTUP VOĽNÝ

Fire Breathing Show (PL)

Ohňová show

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

16:00 – 17:30

VSTUP VOĽNÝ

Workshop: Papieroví cirkusanti (SK)

Tvorivé aktivity s papierom, nožnicami a fixkami

Balkón Múzea mincí a medailí, Štefánikovo námestie

17:00 – 17:45

NevaDivadlo: Smradi (SK)

Rozprávka inšpirovaná detektívnym prostredím 

Nádvorie Čierna veža, Štefánikovo námestie

17:00 – 18:40

Túlavé divadlo: Podivuhodné hodiny literatúry Hany a Matúša (SK)

Nová hra Jakuba Nvotu o tom, že koniec sveta je zábavný, ak sa vás netýka  

Kino Akropola, Ul. P. Križku

17:30 – 17:55

Flying Freaks: Battle of the Year (AT)

Pouličná akrobacia a parkour

Cirkusová scéna Floren – Štefánikovo námestie

18:00 – 18:40

VSTUP VOĽNÝ

El Diaborelo: Diabolissimo (AT)

Pouličná žonglérska show

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

19:00 – 21:30

Štúdio L+S: Môj dobrý kamarát (SK)

Komédia o tom, ako vám dobrý kamarát môže obrátiť život naruby

Šapitó Európa, Zámocké námestie

 

21:45 – 22:15

VSTUP VOĽNÝ

Fire Breathing Show (PL)

Ohňová show

Štefánikovo námestie, scéna Fontána

festival začína už za

SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE FESTIVALU PIATOK 26. AUGUST 2022/13:00

    

member of EFFE - Europe for festivals - Festival for Europe

- FESTIVAL PRILETÍ ZA -

SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE FESTIVALU PIATOK 26. AUGUST 2022/13:00

    

member of EFFE - Europe for festivals - Festival for Europe

made with love by ADAMOVIC SEO